Меню

Фотоконкурс «Вікі любить Землю»

Громадська організація «Вікімедіа Україна» ініціює новий фотоконкурс – «Вікі любить Землю», який має на меті зібрати фотографії об'єктів природно-заповідного фонду та садово-паркового мистецтва України для ілюстрування статей у всесвітній інтернет-енциклопедії Вікіпедія. Оргкомітет уже розпочав роботу над переліком конкурсних об'єктів, який складатиметься з майже 8 тисяч позицій. До цього переліку будуть включені заповідники, ландшафтні парки, заказники, пам'ятки природи, заповідні урочища, ботанічні дендрологічні, зоологічні сади і парки, а також пам'ятки садово-паркового мистецтва.

Фотоконкурс «Вікі любить Землю»
  • Published in

 

На думку органiзаторiв, фотоконкурс має привернути увагу суспільства до проблем збереження природних ресурсів та багатств України, а сам конкурс, серед іншого, має розкрити потенціал «зеленого туризму» в Україні.

Призы

Найкращi роботи будуть нагородженi цiнними призами вiд органiзаторiв та меценатiв проекту.

Правовая информацияВзяти участь у конкурсі зможе кожен охочий. Для цього слід зареєструватися у Вікісховищі – одному з сестринських проектів Вікіпедії, – знайти у переліку відомі Вам об'єкти, сфотографувати їх власноруч (будь-коли) і завантажити світлини на Вікісховище (у період з 15 квітня до 15 травня). Оголошення результатів і нагородження переможців відбудеться 5 червня 2013 у Всесвітній день охорони навколишнього середовища.


Поделитесь в соц. сетях:
Группы Вконтакте и Facebook:

Получайте самые свежие фотоконкурсы в папку "Входящие"

ПОДПИСАТЬСЯ НА НАШУ РАССЫЛКУ